K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím
  • Používáme výhradně vlastní finanční kapitál
  • Jsme na trhu již od roku 2010

  • Za dobu naše působení na trhu jsme získali mnoho spokojených klientů. Prohlédněte si reference.

Uvalena exekuce

Byla na Vás uvalena exekuce? Pomůžeme Vám

Uvalená exekuce na nemovitost je velkou nepříjemností, která v poslední době potkává čím dál větší množství lidí. Spousta dlužníků nesplácí svoje závazky a tak jednoho dne přijde exekuční příkaz. Pokud něco takového hrozí i vám a chcete uvalení exekuce předejít, můžete se obrátit na naši společnost, která se na odvracení exekucí specializuje.

Řešení pro ty, na které byla uvalena exekuce

Pokud už na vás exekuce byla vyhlášena, pořád ještě nemusí být pozdě. V každém případě je ale nutné, abyste tuto situaci začali řešit co nejrychleji, než přijdete o Váš cenný majetek. Rádi Vám s řešením Vaši exekuce pomůžeme a najdeme společně vhodné řešení. Napište nám nebo zavolejte, abychom mohli Váš požadavek probrat a pomoci Vám s touto nepříjemnou situací.

HK Investment s.r.o. IČ: 28806573 © Copyright 2010 - 2020 - Všechna práva vyhrazena. Všechny výše uvedené údaje a informace se vztahují výhradně k podnikatelským úvěrům.
Obsah tohoto webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Informační texty | Mapa stránek | Zpracování osobních údajů GDPR | Vytvořila firma IT Partner

logoPaticka-2white