K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím

Půjčka Svitavy

Nechtějí vám nikde půjčit? Máte finanční potíže a nevíte, co dál? Obraťte se na společnost HK Investment a my vám pomůžeme vaši situaci vyřešit. Poskytujeme nebankovní půjčky Svitavy s ručením nemovitostí pro všechny podnikatele a OSVČ ze Svitav, kteří se na nás obrátí. U nás neplatíte žádné skryté poplatky ani neplatíte nic předem.

Pro všechny podnikatele, kteří mohou ručit nemovitostí, poskytujeme půjčku Svitavy až do výše 4 000 000 Kč - tuto půjčku je možné splácet až 10 let. Řešíme také exekuce a můžeme vás i zastupovat u Exekučního úřadu.

HK Investment s.r.o. IČ: 28806573 © Copyright 2010 - 2018 - Všechna práva vyhrazena. Všechny výše uvedené údaje a informace se vztahují výhradně k podnikatelským úvěrům.
Obsah tohoto webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Informační texty | Mapa stránek | Zpracování osobních údajů GDPR | Vytvořila fima IT Partner

logoPaticka-2white