K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím
  • Používáme výhradně vlastní finanční kapitál
  • Jsme na trhu již od roku 2010

  • Za dobu naše působení na trhu jsme získali mnoho spokojených klientů. Prohlédněte si reference.

Půjčka - půjčky - Hradec Králové

Jste z Hradce Králové a potřebujete půjčit peníze? Máte finanční potíže a v bance vám odmítli poskytnout úvěr? Nepůjčujte si zbytečně od lichvářů, kteří vás okradou – obraťte se na společnost HK Investment. Patříme mezi přední poskytovatele, kteří nabízí nebankovní půjčky Hradec Králové.

Nabízíme výhodné půjčky pro podnikatele a OSVČ a úvěr poskytujeme zajištěním nejenom nemovitostí. Půjčku je možné splácet až 20 let a její maximální výše je 5 000 000 Kč.

U nás nikdy neplatíte žádné skryté poplatky ani nevoláte na předražené telefonní linky. Pokud máte o půjčku Hradec Králové zájem, stačí vyplnit nezávaznou žádost na našich stránkách a my vám zavoláme. Můžete nás také navštívit v našem sídle na Velkém náměstí 162.

HK Investment s.r.o. IČ: 28806573 © Copyright 2010 - 2020 - Všechna práva vyhrazena. Všechny výše uvedené údaje a informace se vztahují výhradně k podnikatelským úvěrům.
Obsah tohoto webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Informační texty | Mapa stránek | Zpracování osobních údajů GDPR | Vytvořila firma IT Partner

logoPaticka-2white