K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím

Půjčka pro začínající podnikatele

Hradecká společnost HK Investment poskytuje půjčky i pro začínající podnikatele. Můžete si vzít úvěr od 100 000 Kč až do maximální výše 4 000 000 Kč. U této půjčky se ručí zástavou nemovitosti a pokud si podáte online žádost, do 48 hodin vám tuto žádost vyřídíme. Půjčujeme i podnikatelům, kteří mají dluh u státu a touto půjčkou může být jejich dluh uhrazen.

Půjčka je určena jak pro právnické osoby, tak pro fyzické OSVČ. Čerpat ji lze jednorázově i postupně a poskytujeme ji bez prokazování záznamů v registrech. Kontaktujte nás telefonicky nebo přes naše webové stránky a náš makléř se vám následně ozve.

HK Investment s.r.o. IČ: 28806573 © Copyright 2010 - 2018 - Všechna práva vyhrazena. Všechny výše uvedené údaje a informace se vztahují výhradně k podnikatelským úvěrům.
Obsah tohoto webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Informační texty | Mapa stránek | Zpracování osobních údajů GDPR | Vytvořila fima IT Partner

logoPaticka-2white