K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím
  • Používáme výhradně vlastní finanční kapitál
  • Jsme na trhu již od roku 2010

  • Za dobu naše působení na trhu jsme získali mnoho spokojených klientů. Prohlédněte si reference.

Poradenstvi exekuce

Profesionální poradenství ohledně exekucí

Hrozí Vám exekuce nebo máme vysoké dluhy a bojíte se, že jednoho dne by se u dveří Vašeho bytu mohl objevit soukromý exekutor? Exekuce v dnešní době trápí mnoho lidí a bohužel spousta z nich tuto hrozbu nijak neřeší. Pokud máte finanční problémy a bojíte se, že by se exekuce mohla týkat i Vás, rádi Vám poskytneme odborné finanční poradenství a poradíme Vám, jak se exekuci vyhnout.

Trápí Vás exekuce? Nabízíme kvalifikované poradenství

Naše společnost se exekucemi zabývá již mnoho let a za tu dobu už jsme pomohli velkému množství klientů z celé republiky. Rádi pomůžeme i Vám, ať už půjde o odvrácení exekuce, vyplacení exekuce nebo pouze o poradenství. Odpovíme na všechny Vaše dotazy, které se exekuce týkají a pokud bude třeba, pomůžeme Vám i v komunikaci s úřady.

HK Investment s.r.o. IČ: 28806573 © Copyright 2010 - 2020 - Všechna práva vyhrazena. Všechny výše uvedené údaje a informace se vztahují výhradně k podnikatelským úvěrům.
Obsah tohoto webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Informační texty | Mapa stránek | Zpracování osobních údajů GDPR | Vytvořila firma IT Partner

logoPaticka-2white