K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím

Odvrácení dražby nemovitosti

Je na Vaši nemovitost uvalena exekuce nebo dražba a nechcete o ni přijít? Potřebujete pomoci s řešením této situace? Naše společnost HK Investment se zabývá odvrácením exekucí a dražeb různých typů nemovitostí a díky bohatým zkušenostem v oblasti realit Vám nabízíme profesionální služby a kompletní servis. Pomůžeme Vám s veškerými náležitostmi a vyřídíme vše, co bude třeba.

Odvrácení exekuce nemovitosti

Pokud jste majitelem nemovitosti a vinou Vaší špatné finanční situace na ni byla uvalena exekuce, není ještě nic ztraceno. Obraťte se na nás a my Vám pomůžeme zajistit oddlužení této nemovitosti. Díky plné moci budeme jednat za Vás s exekutory, věřiteli a příp. s finanční úřadem, OSSZ, zdravotní pojišťovnou. Předem neplatíte žádné poplatky. Konzultace zdarma.

Odvrácení dražby nemovitosti

Jestliže máte nemovitost, na kterou byla vyhlášena dražba, pomůžeme Vám tuto dražbu odvrátit a nehrozí tak situace, kdy by byla Vaše nemovitost prodána výrazně pod cenou. Zajistíme její výhodný prodej a postaráme se o vše, co s touto procedurou souvisí.

Profesionální a diskrétní přístup

Díky tomu, že na trhu působíme již mnoho let, máme s řešením exekucí a dražeb nemovitostí bohaté zkušenosti. Odvrácení exekuce nemovitosti nebo odvrácení dražby nemovitosti provádíme rychle, diskrétně a nabídneme Vám veškerý právní servis, který s tímto procesem souvisí. Pokud se Vás exekuce či dražba týká, určitě na nic nečekejte a kontaktujte nás – konzultace poskytujeme zcela zdarma a rádi Vám odpovíme na Vaše dotazy.

HK Investment s.r.o. IČ: 28806573 © Copyright 2010 - 2018 - Všechna práva vyhrazena. Všechny výše uvedené údaje a informace se vztahují výhradně k podnikatelským úvěrům.
Obsah tohoto webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Informační texty | Mapa stránek | Zpracování osobních údajů GDPR | Vytvořila fima IT Partner

logoPaticka-2white