K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím
  • Používáme výhradně vlastní finanční kapitál
  • Jsme na trhu již od roku 2010

  • Za dobu naše působení na trhu jsme získali mnoho spokojených klientů. Prohlédněte si reference.

Nově půjčky pro Prahu a okolí

Nové místo sepisu úvěrové smlouvy také v Praze na náměstí Republiky. Vzhledem k velkému zájmu pražanů o naše půjčky nově působíme v našem hlavním městě.

Pokud máte jakékoli dotazy či připomínky, neváhejte nás kontaktovat  telefonicky nebo e-mailem, kde Vám rádi odpovíme na Vaše dotazy. Můžete také vyplnit online formulář přímo na těchto webových stránkách a do 12 hodin Vám odpovíme telefonicky nebo emailem jestli Vám poskytneme nebo neposkytneme úvěr, zároveń se domluvíme na schůzce a termínu podpisu v Praze. Veškeré podklady a informace k úvěrové smlouvě vykomunikujeme telefonicky nebo přes email, vše vyřešíme bez nutnosti navštívení kanceláře, šetříme Vám čas.

S poskytováním úvěrů máme bohaté zkušenosti a za dobu našeho působení po celé České republice jsme již pomohli mnoha spokojeným klientům. Naleznete nás také na pobočce v Hradci Králové.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás >> Napište nám >>

Adresa:

Soukenická 2082/7
110 00 Praha 1

HK Investment s.r.o. IČ: 28806573 © Copyright 2010 - 2020 - Všechna práva vyhrazena. Všechny výše uvedené údaje a informace se vztahují výhradně k podnikatelským úvěrům.
Obsah tohoto webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Informační texty | Mapa stránek | Zpracování osobních údajů GDPR | Vytvořila firma IT Partner

logoPaticka-2white