K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím
  • Používáme výhradně vlastní finanční kapitál
  • Jsme na trhu již od roku 2010

  • Za dobu naše působení na trhu jsme získali mnoho spokojených klientů. Prohlédněte si reference.

Jak řešit exekuce?

V České republice se setká s exekucí až někokolik tisíc lidí ročně. Většina lidí se k tomuto problému staví zády. Základním pravidlem a prvním krokem pro vyřešení exekuce je, začít řešit situaci co nejdříve. Dále je potřeba si uvědomit, kolik je věřitelů a celkový součet dlužných částek, včetně všech poplatků.

Naše společnost HK Investment spol. s r.o. se sídlem v Hradci Králové, se specializuje na řešení exekucí. Rádi pomůžeme i Vám, začněte tedy, prosím, tím, že vyplníte formulář. Po vyplnění formuláře Vás budeme kontaktovat, sdělíme Vám další postup a možné termíny schůzky. Půjčky ale nabízíme jen firmám a podnikatelům, jenž mohou ručit nemovitostí.

Začněte řešit Vaši situaci aktivně a co nejdříve. Většina lidí se k problému s exekucí staví zády a mnohdy lidé začnou řešit exekuci, až když je pozdě. V některých případech se stává, že mohou přijít i o nemovitost.

Česká společnost HK Investment s.r.o.

HK Investment s.r.o. IČ: 28806573 © Copyright 2010 - 2020 - Všechna práva vyhrazena. Všechny výše uvedené údaje a informace se vztahují výhradně k podnikatelským úvěrům.
Obsah tohoto webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Informační texty | Mapa stránek | Zpracování osobních údajů GDPR | Vytvořila firma IT Partner

logoPaticka-2white