K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím
  • Používáme výhradně vlastní finanční kapitál
  • Jsme na trhu již od roku 2010

  • Za dobu naše působení na trhu jsme získali mnoho spokojených klientů. Prohlédněte si reference.

Exekuce pozemku

Odvrátíme exekuci Vašeho pozemku

Máte pozemek a hrozí Vám, že o něj důsledkem exekuce přijdete? Bojíte se, že Vám exekutor obstaví Váš majetek? Pokud ano, napište nám nebo zavolejte a my Vám pomůžeme se exekučnímu řízení vyhnout. Nabízíme vysoce profesionální služby, které poskytujeme klientům z celé České republiky. Specializujeme se na odvracení a vyplácení exekucí a naše služby jsou rychlé a diskrétní.

Pomůžeme těm, kterým hrozí exekuce pozemku

Exekuce pozemku není nic příjemného, v posledních letech se ale týká stále většího množství lidí. Pokud toto nebezpečí hrozí i Vám, kontaktujte nás a naši profesionální pracovníci Vám pomohou situaci vyřešit. Budeme Vás i zastupovat v jednání s exekutory a poskytneme Vám komplexní finanční poradenství. Jestliže se Vás exekuce pozemku týká, nečekejte, až bude pozdě a co nejdříve nás kontaktujte - e-mailem, telefonicky nebo osobně v našem sídle v Hradci Králové.

HK Investment s.r.o. IČ: 28806573 © Copyright 2010 - 2020 - Všechna práva vyhrazena. Všechny výše uvedené údaje a informace se vztahují výhradně k podnikatelským úvěrům.
Obsah tohoto webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Informační texty | Mapa stránek | Zpracování osobních údajů GDPR | Vytvořila firma IT Partner

logoPaticka-2white