K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím
  • Používáme výhradně vlastní finanční kapitál
  • Jsme na trhu již od roku 2010

  • Za dobu naše působení na trhu jsme získali mnoho spokojených klientů. Prohlédněte si reference.

Exekuce poradenstvi

Nejlepší poradenství pro ty, kterým hrozí exekuce

Patříte mezi osoby ohrožené exekucí a nevíte si rady? Byla na Vaši nemovitost uvalena exekuce a potřebujete pomoc? Naše společnost Vám poskytne kvalitní poradenství a pomoc ve Vaší situaci a poradí Vám, co udělat, abyste o svůj majetek nepřišli. Před exekucí už jsme pomohli mnoha lidem a odvrátili jsme celou řadu exekucí a dražeb.

Poradíme Vám, jak se vyhnout exekuci

Pokud Vám akutně hrozí, že byste mohli přijít o Váš majetek v exekuci, nebojte se nás kontaktovat, ať už telefonicky, e-mailem, online nebo osobně v našem sídle v Hradci Králové. Probereme spolu Vaši situaci a najdeme to nejlepší možné řešení, aby k exekuci nemuselo dojít. Díky velkým zkušenostem a profesionálnímu týmu finančních poradců máme vysokou úspěšnost a od exekuce jsme pomohli mnoha lidem z celé ČR.

HK Investment s.r.o. IČ: 28806573 © Copyright 2010 - 2020 - Všechna práva vyhrazena. Všechny výše uvedené údaje a informace se vztahují výhradně k podnikatelským úvěrům.
Obsah tohoto webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Informační texty | Mapa stránek | Zpracování osobních údajů GDPR | Vytvořila firma IT Partner

logoPaticka-2white