K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím
  • Používáme výhradně vlastní finanční kapitál
  • Jsme na trhu již od roku 2010

  • Za dobu naše působení na trhu jsme získali mnoho spokojených klientů. Prohlédněte si reference.

Exekuce pomoc

Nabízíme pomoc těm, kterým hrozí exekuce

Exekuce jsou v posledních letech čím dál větším problémem, který trápí stále více a více lidí. Pokud mezi ně patříte, nabízíme Vám naše profesionální služby a pomoc s řešením této situace. I když máte více exekucí, vše se dá vyřešit, jen je třeba, abyste na nic nečekali a začali jednat. Rádi Vám pomůžeme exekuci odvrátit, abyste nepřišli o Váš majetek. Podmínkou je ručení nemovitostí.

Profesionální pomoc od hrozící exekuce

Vyplácením exekucí se zabýváme dlouhodobě a už jsme pomohli mnoha klientům z celého Česka. S exekucí pomůžeme i Vám, pokud se na nás obrátíte – stačí jen vyplnit jednoduchý kontaktní formulář, případně nám můžete zavolat nebo nás navštívit v našem sídle v centru Hradce Králové. Nečekejte na to, až exekutor zaklepe na Vaše dveře a začněte Vaši situaci řešit – naše pomoc je rychlá, účinná a díky ní můžete Vaši nemovitost nebo majetek zachránit.

HK Investment s.r.o. IČ: 28806573 © Copyright 2010 - 2020 - Všechna práva vyhrazena. Všechny výše uvedené údaje a informace se vztahují výhradně k podnikatelským úvěrům.
Obsah tohoto webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Informační texty | Mapa stránek | Zpracování osobních údajů GDPR | Vytvořila firma IT Partner

logoPaticka-2white