K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím
  • Používáme výhradně vlastní finanční kapitál
  • Jsme na trhu již od roku 2010

  • Za dobu naše působení na trhu jsme získali mnoho spokojených klientů. Prohlédněte si reference.

Exekuce-Osvc.cz

Nabízíme rychlé a účinné řešení exekucí, jež jsou vedeny na osoby samostatně výdělečně činné, Jste -li OSVČ a hrozí Vám nebezpečí exekuce, nečekejte na návštěvu exekutora – případně exekuci můžete zabránit, pokud kontaktujete naši společnost. Pomůžeme Vám exekuci odvrátit nebo vyplatit a Vy tak nepřijdete o svůj majetek. Půjčujeme ale pouze na základě ručení nemovitostí.

Ať už jste z východních Čech, nebo jiné části České republiky, můžete se na nás kdykoliv obrátit. Pomohli jsme již mnoha lidem z celé ČR a rádi poskytneme profesionální služby i Vám. Pokud jste OSVČ a trápí Vás exekuce, napište nám, zavolejte nebo nás navštivte v naší kanceláři v centru Hradce Králové. Kromě samotného odvrácení nebo vyplacení exekuce Vás budeme zastupovat i v jednání s exekutory a úřady a poskytneme Vám také kvalitní finanční poradenství.

HK Investment s.r.o. IČ: 28806573 © Copyright 2010 - 2020 - Všechna práva vyhrazena. Všechny výše uvedené údaje a informace se vztahují výhradně k podnikatelským úvěrům.
Obsah tohoto webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Informační texty | Mapa stránek | Zpracování osobních údajů GDPR | Vytvořila firma IT Partner

logoPaticka-2white