K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím
  • Používáme výhradně vlastní finanční kapitál
  • Jsme na trhu již od roku 2010

  • Za dobu naše působení na trhu jsme získali mnoho spokojených klientů. Prohlédněte si reference.

Exekuce na podnikatele

Profesionální řešení exekucí na podnikatele

Zabýváme se řešením exekucí na podnikatele. Pokud podnikáte a hrozí Vám exekuce na Váš majetek, neváhejte se obrátit na naši společnost, která Vám profesionálně a efektivně pomůže situaci vyřešit. Probereme s Vámi vaši aktuální finanční situaci a navrhneme nejlepší možné řešení. Půjčky poskytujeme výhradně na základě ručení nemovitostí.

Řešíme exekuce na všechny podnikatelské osoby

Podnikatelé a živnostníci, kteří mají potíže s exekucí, se na nás mohou kdykoliv obrátit, ať už online, e-mailem, telefonicky, případně v naší kanceláři v Hradci Králové. Poskytneme Vám profesionální poradenství a pomůžeme Vám s Vašimi exekucemi. Naše služby jsou rychlé a diskrétní a díky bohatým zkušenostem máme velmi vysokou úspěšnost. Napište nám ještě dnes, abychom Váš případ mohli začít řešit co nejdříve.

HK Investment s.r.o. IČ: 28806573 © Copyright 2010 - 2020 - Všechna práva vyhrazena. Všechny výše uvedené údaje a informace se vztahují výhradně k podnikatelským úvěrům.
Obsah tohoto webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Informační texty | Mapa stránek | Zpracování osobních údajů GDPR | Vytvořila firma IT Partner

logoPaticka-2white