K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím
  • Používáme výhradně vlastní finanční kapitál
  • Jsme na trhu již od roku 2010

  • Za dobu naše působení na trhu jsme získali mnoho spokojených klientů. Prohlédněte si reference.

Exekuce domu

Pomoc pro ty, kterým hrozí exekuce domu

Nabízíme pomoc těm, kterým hrozí nebezpečí exekuce na jejich dům. Jestliže máte dluhy a bojíte se exekutorů, nečekejte, až se některý z nich objeví u Vašich dveří a začne Vám zabavovat Váš majetek. Naše společnost Vám pomůže exekuci vyřešit a Vy se tak už nebudete muset bát návštěvy exekutora.

Exekuce domu? Můžete se jí vyhnout

I zdánlivě neřešitelná situace, která vypadá zcela beznadějně, se dá úspěšně vyřešit. Je ale třeba, abyste udělali první krok – tím může být právě kontaktování naší společnosti, která Vám následně pomůže exekuci zabránit. Chcete -li se exekuci domu nebo jiné nemovitosti vyhnout, napište nám nebo zavolejte a my uděláme maximum pro to, abyste o svůj majetek nepřišli. Odvracením exekucí se zabýváme dlouhodobě a máme velmi vysokou úspěšnost – rádi pomůžeme i Vám.

HK Investment s.r.o. IČ: 28806573 © Copyright 2010 - 2020 - Všechna práva vyhrazena. Všechny výše uvedené údaje a informace se vztahují výhradně k podnikatelským úvěrům.
Obsah tohoto webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Informační texty | Mapa stránek | Zpracování osobních údajů GDPR | Vytvořila firma IT Partner

logoPaticka-2white