K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím
  • Používáme výhradně vlastní finanční kapitál
  • Jsme na trhu již od roku 2010

  • Za dobu naše působení na trhu jsme získali mnoho spokojených klientů. Prohlédněte si reference.

Exekuce dluhy

Trápí Vás dluhy a exekuce? Máme pro Vás řešení

Máte velké dluhy, které Vám přerůstají nad hlavu, a už si s nimi nevíte rady? Hrozí Vám exekuce a chcete se jí vyhnout? Pomůžeme Vám Vaši situaci vyřešit tak, aby k exekuci Vašeho majetku nemuselo dojít. Naše společnost se zabývá řešením a vyplácením exekucí a už jsme pomohli velkému množství lidí z celé České republiky. Stačí, když nás kontaktujete a společně najdeme vhodné řešení.

Pomůžeme Vám odvrátit hrozbu exekuce

I když už si myslíte, že exekuce Vašeho majetku je neodvratná, stále lze situaci zachránit. Dluhy má v současné době mnoho lidí a chybou je, že situaci vůbec neřeší a dluhy jim stále narůstají. Rádi Vám pomůžeme z dluhové pasti a nalezneme spolu s Vámi takové řešení, abyste se případné exekuci úspěšně vyhnuli. Můžete nás kontaktovat online, telefonicky i osobně v naší kanceláři v Hradci Králové.

HK Investment s.r.o. IČ: 28806573 © Copyright 2010 - 2020 - Všechna práva vyhrazena. Všechny výše uvedené údaje a informace se vztahují výhradně k podnikatelským úvěrům.
Obsah tohoto webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Informační texty | Mapa stránek | Zpracování osobních údajů GDPR | Vytvořila firma IT Partner

logoPaticka-2white