K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím
  • Používáme výhradně vlastní finanční kapitál
  • Jsme na trhu již od roku 2010

  • Za dobu naše působení na trhu jsme získali mnoho spokojených klientů. Prohlédněte si reference.

Exekuce bytu

Exekuce na byt řešíme rychle a účinně

Rychle a efektivně Vám pomůžeme vyřešit hrozící exekuci na Váš byt. Jestliže si už nevíte rady a máte spoustu dluhů, napište nám nebo zavolejte a společně se pokusíme najít vhodné řešení Vaší obtížné situace. Pomáháme lidem, kterým hrozí, nebo již byla vyhlášena exekuce na byt. Budeme Vás zastupovat i při jednání s exekutory a poskytneme Vám komplexní a profesionální služby.

Zabráníme exekuci na Váš byt

Jsme schopni zabránit tomu, aby byla na Váš byt uvalena exekuce. Pokud za námi přijdete včas, můžete si tím ušetřit spoustu starostí, které by Vás s exekucí čekaly. Oproti jiným firmám máme i vlastní kamennou pobočku, takže nás můžete navštívit i osobně v centru Hradce Králové. Kontaktovat nás ale samozřejmě můžete i telefonicky nebo prostřednictvím elektronické pošty.

HK Investment s.r.o. IČ: 28806573 © Copyright 2010 - 2020 - Všechna práva vyhrazena. Všechny výše uvedené údaje a informace se vztahují výhradně k podnikatelským úvěrům.
Obsah tohoto webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Informační texty | Mapa stránek | Zpracování osobních údajů GDPR | Vytvořila firma IT Partner

logoPaticka-2white