K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím
  • Používáme výhradně vlastní finanční kapitál
  • Jsme na trhu již od roku 2010

  • Za dobu naše působení na trhu jsme získali mnoho spokojených klientů. Prohlédněte si reference.

Byt-Exekuce.cz

Rychle a efektivně Vám pomůžeme vyřešit hrozící exekuci na Váš byt. Jestliže si už nevíte rady a máte spoustu dluhů, napište nám nebo zavolejte a společně se pokusíme najít vhodné řešení Vaší obtížné situace. Pomáháme lidem, kterým hrozí, nebo již byla vyhlášena exekuce na byt. Budeme Vás zastupovat i při jednání s exekutory a poskytneme Vám komplexní a profesionální služby.

Jsme schopni zabránit tomu, aby byla na Váš byt uvalena exekuce. Pokud za námi přijdete včas, můžete si tím ušetřit spoustu starostí, které by Vás s exekucí čekaly. Oproti jiným firmám máme i vlastní kamennou pobočku, takže nás můžete navštívit i osobně v centru Hradce Králové. Kontaktovat nás ale samozřejmě můžete i telefonicky nebo prostřednictvím elektronické pošty.

HK Investment s.r.o. IČ: 28806573 © Copyright 2010 - 2020 - Všechna práva vyhrazena. Všechny výše uvedené údaje a informace se vztahují výhradně k podnikatelským úvěrům.
Obsah tohoto webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Informační texty | Mapa stránek | Zpracování osobních údajů GDPR | Vytvořila firma IT Partner

logoPaticka-2white