Půjčka - půjčky - Hradec Králové

Jste z Hradce Králové a potřebujete půjčit peníze? Máte finanční potíže a v bance vám odmítli poskytnout úvěr? Nepůjčujte si zbytečně od lichvářů, kteří vás okradou – obraťte se na společnost HK Investment. Patříme mezi přední poskytovatele,kteří nabízí nebankovní půjčky Hradec Králové.

Nabízíme několik druhů půjček – bez ručení nemovitostí půjčujeme až 30 000 Kč a to bez nahlížení do registrů. S ručením nemovitostí pak poskytujeme i vyšší půjčky pro zaměstnance a podnikatele.

U nás nikdy neplatíte žádné skryté poplatky ani nevoláte na předražené telefonní linky. Pokud máte o půjčku Hradec Králové zájem, stačí vyplnit nezávaznou žádost na našich stránkách a my vám zavoláme. Můžete nás také navštívit v našem sídle na Velkém náměstí 162.

Naše další nabídky

Upozornění, od 1.1.2014 nový zákoník upouští od současného rozšířeného a srozumitelného pojmu půjčka, který nahrazuje zápůjčkou. Z dlužníka se stane vydlužitel a z věřitele zapůjčitel. Jde pouze o změnu názvosloví, podstata zápůjčky se od současné půjčky lišit nebude. Potřebujete-li více informací, kontaktujte nás . Děkujeme Vám

Všechny výše uvedené údaje a informace se vztahují výhradně k podnikatelksým úvěrům.

Nebankovní půjčkyInformační texty | Půjčka pro podnikatele | Sloučení splátek | Etický kodex | Ochrana datDokumenty

HK Investment s.r.o. © Copyright 2010 - 2016 - Všechna práva vyhrazena | Vytvořila fima IT Partner

Obsah tohoto webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Podmínky užití webových stránek


Infolinka 773 689 614
Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás
Napište nám Vyplňte online žádost Infolinka 773 689 614