Nově půjčky pro Prahu a okolí

Nové místo sepisu úvěrové smlouvy také v Praze na náměstí Republiky. Vzhledem k velkému zájmu pražanů o naše půjčky nově působíme v našem hlavním městě.

Pokud máte jakékoli dotazy či připomínky, neváhejte nás kontaktovat  telefonicky nebo e-mailem, kde Vám rádi odpovíme na Vaše dotazy. Můžete také vyplnit online formulář přímo na těchto webových stránkách a do 12 hodin Vám odpovíme telefonicky nebo emailem jestli Vám poskytneme nebo neposkytneme úvěr, zároveń se domluvíme na schůzce a termínu podpisu v Praze. Veškeré podklady a informace k úvěrové smlouvě vykomunikujeme telefonicky nebo přes email, vše vyřešíme bez nutnosti navštívení kanceláře, šetříme Vám čas.

S poskytováním úvěrů máme bohaté zkušenosti a za dobu našeho působení po celé České republice jsme již pomohli mnoha spokojeným klientům. Naleznete nás také na pobočce v Hradci Králové.

Kontaktujte nás

773 689 614 Kontaktujte nás >> Napište nám >>

Adresa:

Soukenická 2082/7
110 00 Praha 1


Upozornění, od 1.1.2014 nový zákoník upouští od současného rozšířeného a srozumitelného pojmu půjčka, který nahrazuje zápůjčkou. Z dlužníka se stane vydlužitel a z věřitele zapůjčitel. Jde pouze o změnu názvosloví, podstata zápůjčky se od současné půjčky lišit nebude. Potřebujete-li více informací, kontaktujte nás . Děkujeme Vám

Všechny výše uvedené údaje a informace se vztahují výhradně k podnikatelským úvěrům.

Pokud mezi prodávajícím a spotřebitelem dojde ke spotřebitelskému sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz. Důležité upozornění: Ke dni 28.11.2016 společnost HK Investment spol. s.r.o. oznamuje stávajícím i budoucím klientům, že od 1.12.2016 bude poskytovat výhradně pouze podnikatelské úvěry ... zobrazit více

Nebankovní půjčkyInformační texty | Půjčka pro podnikatele | Sloučení splátek | Etický kodex | Ochrana datDokumenty

HK Investment s.r.o. © Copyright 2010 - 2017 - Všechna práva vyhrazena | Mobilní verze | Vytvořila fima IT Partner

Obsah tohoto webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Podmínky užití webových stránek


Infolinka 773 689 614
Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás
Napište nám Vyplňte online žádost Infolinka 773 689 614