Jak řešit exekuce?

V České republice se setká s exekucí až někokolik tisíc lidí ročně. Většina lidí se k tomuto problému staví zády. Základním pravidlem a prvním krokem pro vyřešení exekuce je, začít řešit situaci co nejdříve. Dále je potřeba si uvědomit, kolik je věřitelů a celkový součet dlužných částek, včetně všech poplatků.

Naše společnost HK Investment spol. s r.o. se sídlem v Hradci Králové, se specializuje na řešení exekucí. Rádi pomůžeme i Vám, začněte tedy, prosím, tím, že vyplníte formulář. Po vyplnění formuláře Vás budeme kontaktovat, sdělíme Vám další postup a možné termíny schůzky.

Začněte řešit Vaši situaci aktivně a co nejdříve. Většina lidí se k problému s exekucí staví zády a mnohdy lidé začnou řešit exekuci, až když je pozdě. V některých případech se stává, že mohou přijít i o nemovitost.

Česká společnost HK Investment s.r.o.

Naše další nabídky

Upozornění, od 1.1.2014 nový zákoník upouští od současného rozšířeného a srozumitelného pojmu půjčka, který nahrazuje zápůjčkou. Z dlužníka se stane vydlužitel a z věřitele zapůjčitel. Jde pouze o změnu názvosloví, podstata zápůjčky se od současné půjčky lišit nebude. Potřebujete-li více informací, kontaktujte nás . Děkujeme Vám

Všechny výše uvedené údaje a informace se vztahují výhradně k podnikatelksým úvěrům.

Nebankovní půjčkyInformační texty | Půjčka pro podnikatele | Sloučení splátek | Etický kodex | Ochrana datDokumenty

HK Investment s.r.o. © Copyright 2010 - 2016 - Všechna práva vyhrazena | Vytvořila fima IT Partner

Obsah tohoto webu nesmí být v žádném případě bez písemného souhlasu dále publikován. Podmínky užití webových stránek


Infolinka 773 689 614
Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás
Napište nám Vyplňte online žádost Infolinka 773 689 614